Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Samsung TQ65QN85C fra Samsung, et TV med en -skærm på 65", der har en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Samsung TQ65QN85C er 21.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Denne model fra Samsung er et 65-tommer TV med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). HDR giver et større farvespektrum og en klarere definition mellem sort og hvid.
Det her TV har 4 HDMI-tilslutninger og 2 USB-porte, så der er mange indgange til blandt andet digitalbokse og medieafspillere. Samsung TQ65QN85C er smart, hvilket betyder, at det kan tilsluttes et netværk og TV'et leveres med installerede apps til streaming og så videre.
Dette TV fungerer sikkert godt til formålet. Husk, at se efter, at det har de funktioner og tilslutningsmuligheder, som du har brug for. Dette TV er populært - og kan helt sikkert være med til at skabe mange filmaftener.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung TQ65QN85C |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 65.0 " |
| Styresystem | Tizen |
| Energiklasse HDR | G |
| Energiklasse | D |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
| Lanceringsår | 2023 |
| Farve | Sølv |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| HFR | Ja |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | Neo QLED |
| HDR-type | HLG, HDR10+ |
| VRR | Nej |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Optagefunktion via USB (PVR), Time-shift |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa, Samsung Bixby |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | HDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 4 stk |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
|---|---|
| Skærmform | Flad |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos |
| Højttalereffekt (total) | 60 W |
| Højttalertype | Multikanal |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 67.0 W |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Trådløs & Streaming | Miracast |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Smart Home System | Amazon Alexa, Samsung SmartThings |
Tuner | |
| TV-modtager | Analog, Digitalt, Dobbelte modtagere |
| CI/CA | CI+ |
| CI+ version | 1,4 |
| Digital tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 400x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 89.11 cm |
| Vægt (uden stativ) | 23.7 kg |
| Højde (uden stativ) | 82.87 cm |
| Bredde | 144.63 cm |
| Dybde (uden stativ) | 2.59 cm |
| Dybde (med stativ) | 28.57 cm |
| Vægt (med stativ) | 27.3 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-30 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .