Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Samsung QE65QN93C er 9.086 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Denne model fra Samsung er et 65-tommer Neo QLED TV med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). Det har HDR, som giver et større farvespektrum og en klarere definition mellem sort og hvid.
Dette TV har 4 HDMI-tilslutninger og 2 USB A-porte, så der er mange indgange til for eksempel blu-ray afspillere og spillekonsoller. Dette er et smart TV, det betyder at det kan kobles til internettet og TV'et har forudinstallerede apps til streaming og så videre.
Hvis du ikke søger det absolut nyeste indenfor TV, er dette TV sikkert noget for dig. Dette TV er populært - og kan helt sikkert være med til at skabe mange filmaftener.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung QE65QN93C |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 65.0 " |
| Styresystem | Tizen |
| Energiklasse HDR | G |
| Energiklasse | F |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
| Lanceringsår | 2023 |
| Farve | Sølv |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Ja |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | Neo QLED |
| HDR-type | HLG, HDR10+ |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Nej |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | Billede-i-billede (PiP), Optagefunktion via USB (PVR) |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | HDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 4 stk |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
|---|---|
| Skærmform | Flad |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Trådløs & Streaming | Miracast |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Smart Home System | Samsung SmartThings |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos |
| Højttalereffekt (total) | 60 W |
| Højttalertype | Multikanal |
Tuner | |
| TV-modtager | Analog, Digitalt, Dobbelte modtagere |
| CI/CA | CI+, CI/CA |
| CI+ version | 1,4 |
| Digital tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 95.0 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 400x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 89.13 cm |
| Vægt (uden stativ) | 24.2 kg |
| Højde (uden stativ) | 82.87 cm |
| Bredde | 144.63 cm |
| Dybde (uden stativ) | 2.59 cm |
| Dybde (med stativ) | 27.06 cm |
| Vægt (med stativ) | 27.5 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .