Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Cecotec 32" LED HD HDR10+ er 9.707 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Cecotec 32" LED HD HDR10+ |
| Mærke | Cecotec |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 32.0 " |
| Lanceringsår | 2023 |
| Styresystem | Android TV |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sort |
| Energiklasse | E |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Baggrundsbelyst LED | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Ja |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10, HDR10+ |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, TS, Matroska (MKV), MPEG2, 3GP/3GPP, MOV, AVI, MPEG4, WMV9 HD (VC-1), VP9, AVC/H.264, FLV, MPEG1, WMV, WMV3 |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| Funktioner | Time-shift, Optagefunktion via USB (PVR), HbbTV Support |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RCA (Line), RJ45 (LAN), VGA, USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI, Komposit |
| CEC | Ja |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1366x768 |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | Miracast, Chromecast |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 2 (802.11a) |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | DTS, LPCM, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Digital |
| Højttalertype | Stereo |
| Lydfilformater | PCM, FLAC, WMA, MP4 |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 2.0 W |
| Energiforbrug (drift) | 65.0 W |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt, Analog |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-T |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 75x75 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 46.2 cm |
| Højde (uden stativ) | 43.5 cm |
| Dybde (med stativ) | 17.7 cm |
| Bredde | 73.2 cm |
| Dybde (uden stativ) | 7.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-06-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .