Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Philips 43PUS8808 er 3.491 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Modellen 43PUS8808, er et LED-TV på 43 tommer med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). HDR gør billedet mere detaljerigt og naturtro.
Dette TV har 4 HDMI-tilslutninger og 2 USB A-porte, så der er mange indgange til blandt andet spillekonsoller og medieafspillere. Dette er et smart TV, det betyder at det kan tilsluttes internettet og TV'et leveres med forudinstallerede apps til streaming og så videre.
Her er et TV, som måske ikke har de seneste nye funktioner, men det kan sikkert imødekomme dine krav. Dette TV er meget populært, og kan derfor være til glæde i mange hjem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 43PUS8808 |
| Mærke | Philips |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 43.0 " |
| Lanceringsår | 2023 |
| Styresystem | Android TV |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Grå |
| Energiklasse | G |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| WCG | Ja |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Ja |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Ja |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | Ambient, HbbTV Support |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 2 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.0, 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 4 stk |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt |
| CI/CA | CI+ |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.3 W |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Smart Home System | Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
| Lydfilformater | MP3, AAC, FLAC, WMA, WAV (PCM) |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 62.8 cm |
| Vægt (uden stativ) | 9.1 kg |
| Højde (uden stativ) | 57.0 cm |
| Dybde (med stativ) | 21.2 cm |
| Bredde | 96.3 cm |
| Vægt (med stativ) | 10.8 kg |
| Dybde (uden stativ) | 7.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-06-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .