Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for TCL 55C805 er 8.490 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Dette TV fungerer sikkert godt til formålet. Husk, at se efter, at det har de funktioner og tilslutningsmuligheder, som du har brug for. Dette TV har fået gode anmeldelser fra næsten alle, der har testet det.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TCL 55C805 |
| Mærke | TCL |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 55.0 " |
| Styresystem | Google TV |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Titan |
| Energiklasse | G |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Baggrundsbelyst LED | Ja |
| HFR | Nej |
| WCG | Ja |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG, BMP, PNG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | QLED |
| HDR-type | HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, TS, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, VP9, AVC/H.264, WMV |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | HbbTV Support |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt, Analog |
| CI/CA | CI+, CI/CA |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| CI+ version | 1,4 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 1 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.1 |
| CEC | Nej |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 4 stk |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS:X, Dolby AC-4 |
| Højttalereffekt (total) | 30 W |
| Højttalertype | Stereo |
| Lydfilformater | MP3, WMA |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | AirPlay 2, Chromecast, DLNA |
| Smart Home System | Google Home, Apple HomeKit, Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 3 (802.11g) |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 400x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 77.1 cm |
| Vægt (uden stativ) | 13.1 kg |
| Højde (uden stativ) | 71.1 cm |
| Dybde (med stativ) | 31.6 cm |
| Bredde | 122.5 cm |
| Vægt (med stativ) | 14.2 kg |
| Dybde (uden stativ) | 7.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-02-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .