Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er på et historisk lavpunkt.
Annonce
Laveste pris for Sony Bravia KD-55X80L er 6.267 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Bravia KD-55X80L har en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). Dette TV har funktionerne for at sikre det ultimative billede. TV'et er udstyret med flere tilkoblingsmuligheder til spillekonsoller og digitalbokse.
Modellen Bravia KD-55X80L, er et -TV på 55 tommer, der har en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). Det er udstryret med HDR, som gør billedet mere detaljerigt, naturtro og giver en klarere definition mellem sort og hvid.
Dette TV har 4 HDMI-tilslutninger og 2 USB A-porte, så der er mange indgange til for eksempel medieafspillere og blu-ray afspillere. Bravia KD-55X80L er et smart TV, hvilket betyder, at det kan tilsluttes et netværk og TV'et leveres med installerede apps til streaming og så videre.
Her er et TV, som måske ikke har de seneste nye funktioner, men det kan sikkert imødekomme dine krav. Dette TV har fået gode anmeldelser fra næsten alle, der har testet det.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony Bravia KD-55X80L |
| Mærke | Sony |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 55.0 " |
| Styresystem | Android TV |
| Farve | Sort |
Billede | |
| ALLM | Nej |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, TS, Matroska (MKV), MPEG2, 3GP/3GPP, MOV, AVI, MPEG4, AVCHD, AVC/H.264, Xvid, MPEG1, WMV |
| VRR | Nej |
| Kantbelyst LED | Nej |
| Baggrundsbelyst LED | Ja |
Egenskaber | |
| ARC | ARC, eARC |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | HDMI, Komposit, USB-A |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 4 stk |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Tuner | |
| TV-modtager | Analog, Digitalt |
| Digital tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Trådløst | |
| Trådløs & Streaming | AirPlay, Chromecast, Miracast |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 2 (802.11a) |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, DTS digital surround |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
| Lydfilformater | FLAC, Ogg Vorbis, WAV (PCM), WMA |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 300x300 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-02-07 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .