Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Samsung TU50CU6905 er 3.990 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
TU50CU6905 byder på et 50-tommer LCD-TV med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Dette TV er udstyret med 3 HDMI-porte, hvilket er tilstrækkeligt for de fleste hjem. Her kan du få plads til både spillekonsoller og medieafspillere. TU50CU6905 er smart, så det kan kobles til et netværk dertil har TV'et forudinstallerede apps til streaming og så videre.
Her er et TV, som måske ikke har de seneste nye funktioner, men det kan sikkert imødekomme dine krav. Dette TV er populært - og kan helt sikkert være med til at skabe mange filmaftener.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung TU50CU6905 |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 50.0 " |
| Styresystem | Tizen |
| Energiklasse HDR | G |
| Energiklasse | G |
| Opdateringshastighed | 50 Hz |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sort |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10+ |
| VRR | Nej |
| Kantbelyst LED | Nej |
| Baggrundsbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Nej |
| ARC | ARC, eARC |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 1 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | HDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 3 stk |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 71.0 W |
Tuner | |
| TV-modtager | Analog, Digitalt |
| CI/CA | CI+ |
| CI+ version | 1,4 |
| Digital tuner | DVB-C, DVB-T2 |
Lyd | |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Smart Home System | Samsung SmartThings |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 200x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 72.38 cm |
| Vægt (uden stativ) | 10.3 kg |
| Højde (uden stativ) | 65.62 cm |
| Bredde | 111.22 cm |
| Dybde (uden stativ) | 7.96 cm |
| Dybde (med stativ) | 25.17 cm |
| Vægt (med stativ) | 10.4 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .