Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Samsung TU65CU6905 er 5.990 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
TU65CU6905 byder på et 65-tommer LCD-TV med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Det her TV har 3 HDMI-porte, hvilket er tilstrækkeligt for de fleste hjem. Her kan du få plads til både blu-ray afspillere og spillekonsoller. Dette TV er smart, hvilket betyder, at det kan tilsluttes internettet og TV'et leveres med installerede apps til streaming og så videre.
Hvis du ikke søger det absolut nyeste indenfor TV, er dette TV sikkert noget for dig. Dette TV har desværre ikke fået så mange anmeldelser endnu, og det er derfor svært at give et bud på, hvad gennemsnittet mener om det.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung TU65CU6905 |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 65.0 " |
| Styresystem | Tizen |
| Energiklasse HDR | G |
| Energiklasse | G |
| Opdateringshastighed | 50 Hz |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sort |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| HFR | Ja |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10+ |
| VRR | Nej |
| Kantbelyst LED | Nej |
| Baggrundsbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Nej |
| ARC | ARC, eARC |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 1 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | HDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 3 stk |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 105.0 W |
Lyd | |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Smart Home System | Samsung SmartThings |
Tuner | |
| TV-modtager | Analog, Digitalt |
| CI/CA | CI+ |
| CI+ version | 1,4 |
| Digital tuner | DVB-C, DVB-T2 |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 400x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 91.58 cm |
| Vægt (uden stativ) | 19.4 kg |
| Højde (uden stativ) | 84.62 cm |
| Bredde | 144.75 cm |
| Dybde (uden stativ) | 8.05 cm |
| Dybde (med stativ) | 30.85 cm |
| Vægt (med stativ) | 19.6 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .