Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

TCL 65A300 Pro er et QLED TV på 65 tommer, med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for TCL 65A300 Pro er 7.576 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
65A300 Pro byder på et 65-tommer QLED-TV med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). HDR giver et større farvespektrum og en klarere definition mellem sort og hvid.
Det her TV har 4 HDMI-tilslutninger og 1 USB A-port, så der er mange indgange til blandt andet digitalbokse og blu-ray afspillere. Dette er et smart TV, hvilket betyder, at det kan tilsluttes et netværk og TV'et leveres med installerede apps til streaming og så videre.
Hvis du ikke søger det absolut nyeste indenfor TV, er dette TV sikkert noget for dig. Dette TV er meget populært, og kan derfor være til glæde i mange hjem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TCL 65A300 Pro |
| Mærke | TCL |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 65.0 " |
| Styresystem | Google TV |
| Energiklasse HDR | G |
| Energiklasse | E |
| Lysstyrke (nits) | 450.0 cd/m2 |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sølv |
Billede | |
| ALLM | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Ja |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Ja |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | LCD, QLED |
| HDR-type | Dolby Vision IQ, HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
| Baggrundsbelyst LED | Ja |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 1 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | HDMI |
| HDMI-version | 2.0, 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 1,4, 2,2 |
| Antal HDMI | 4 stk |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Trådløs & Streaming | AirPlay, AirPlay 2, Chromecast, DLNA |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Højttalertype | Multikanal |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt |
| CI/CA | CI+ |
| Digital tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 400x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 59.0 cm |
| Vægt (uden stativ) | 22.0 kg |
| Højde (uden stativ) | 89.0 cm |
| Bredde | 365.8 cm |
| Dybde (uden stativ) | 8.9 cm |
| Dybde (med stativ) | 8.9 cm |
| Vægt (med stativ) | 23.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .