Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

55" OLED evo, 3840x2160 (4K Ultra HD), Smart TV
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er på et historisk lavpunkt.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for LG 55 4K OLED Smart TV 2025 er 10.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG 55 4K OLED Smart TV 2025 |
| Mærke | LG |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 55.0 " |
| Lanceringsår | 2025 |
| Styresystem | webOS |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sølv |
| Energiklasse | E |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Ja |
| WCG | Ja |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | OLED evo |
| HDR-type | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Billede-i-billede (PiP) |
| Stemmeassistent | LG ThinQ |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-06-14 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 3 stk |
| USB-version | USB 2.0 |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 4 stk |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Digital |
| Højttalereffekt (total) | 60 W |
| Højttalertype | Multikanal |
| Lydfilformater | MP3, PCM, AAC, WMA |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt, Analog |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | AirPlay 2, WiSA, Chromecast, AirPlay |
| Smart Home System | Apple HomeKit |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 300x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 74.2 cm |
| Vægt (uden stativ) | 16.8 kg |
| Højde (uden stativ) | 70.3 cm |
| Dybde (med stativ) | 2.72 cm |
| Bredde | 122.2 cm |
| Vægt (med stativ) | 22.1 kg |
| Dybde (uden stativ) | 26.3 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .