Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Tower-pc'en leveres med en AMD Ryzen 5-processor med en hastighed på 4 GHz og en hukommelse på 8 GB. SSD-disken har plads til 512 GB, og grafikkortet er et GeForce GTX 1650 fra Nvi
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HP Victus 15L TG02-0406NO er 8.099 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Den her stationære computer, af tower-typen, er pladsbesparende, selv når den placeres på gulvet på grund af dens lodrette konfiguration. AMD Ryzen 5 processoren i den her computer er god til hverdagsbrug og du får 8 GB RAM. Harddisken er den hurtigste, du kan få i computere lavet til den brede offentlighed.
Processoren er en af de mest integrede dele af en computer. En mere kraftfuld processor betyder, at computeren arbejder hurtigere. AMD Ryzen 5 processoren har en hastighed på 3,9 GHz. Det her er en processor med seks kerner. For at få mest ud af din processor, skal dine applicationer også kunne understøtte det.
Computerens harddisk er en SSD harddisk og har plads til 512 GB. Hvis du køber ny RAM, skal du tjekke, at RAM'en passer dit bundkort. Den interne hukommelse (RAM) er på 8 GB.
For at kunne kører avanceret software, behøver du et grafikkort. Du får et GeForce GTX 1650 grafikkort med den her computer.
Kort sagt har den her computer en masse gode ting gående for sig. Den laveste pris i øjeblikket er 8099.00 kr., men for at få den bedste deal, bør du også sammenligne de forskellige forhandlere og deres leveringsomkostninger.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP Victus 15L TG02-0406NO |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Windows Version | Windows 11 |
| Type | Tower |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| Antal DVI | 1 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Tilslutninger | USB-C, DVI, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A |
| Antal USB-A | 8 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Monitor | Nej |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
| Hukommelsesunderstøttelse (maks) | 32 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Antal slots (i alt) | 1 |
| Hard drive | SSD |
Processor | |
|---|---|
| Processormodel | 5600G |
| Processorkerner | 6 |
| Processormodel | 5600G |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Processorhastighed | 3.9 GHz |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce GTX 1650 |
| Grafikkort-hukommelse | 4 GB |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 350 W |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Mål | |
| Vægt | 6.3 kg |
| Bredde | 15.5 cm |
| Dybde | 29.7 cm |
| Højde | 33.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-25 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .