Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel



Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsung Galaxy Tab S10+ Wifi 256GB Platinum Silver er 7.079 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Med den her tablet kan du nemt lige tjekke dine mails eller læse nyhederne. Du burde ikke få problemer med at læse tekst og streame film på den her skærm på hele 12,4-tommer. Du burde ikke skulle lade den her tablet op ofte.
De otte processorkerner gør tableten meget hurtig, og den skulle kunne køre de fleste apps uden problemer. Du kan fange dine bedste øjeblikke med kameraet i tableten, som har en opløsning på 13-megapixel.
Galaxy Tab S10 + Wifi 256GB 12.4" er en Android tablet, og er installeret med Android 14. Den her tablet er udstyret med en AMOLED- skærm med en skærmopløsning på 2800x1752 pixel.
For at opsummere har Galaxy Tab S10 + Wifi 256GB 12.4" mange brugbare egenskaber. Det her er en af de mest populære tablets på PriceRunner i øjeblikket og det kan på nuværende tidspunkt købes til en pris fra 7079.00 kr. Hvis du sammenligner prisen på den her tablet med resten af kategorien, så har det en højere pris end gennemsnittet.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab S10+ Wifi 256GB Platinum Silver |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sølv |
| Producent farve | Platinum Silver |
| Skærmstørrelse | 12.4 " |
| Styresystem Version | Android 14 |
| Styresystem | Android |
| Energiklasse | G |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 13.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Kameraopløsning (front) | 8.0 MP |
| Antal bagkameraer | 2 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Ja |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Vandafvisende | Ja |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Lagring | |
| Hukommelseskorttype | microSD, microSDXC |
| Lagerkapacitet | 256 GB |
Hukommelse | |
| RAM | 12 GB |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-26 |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2800x1752 |
| Pixeltæthed (PPI) | 266 |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Ja |
| Skærmtype | AMOLED |
Processor | |
| Processorhastighed | 3.4 GHz |
| Processorkerner | Octa Core |
| Grafikprocessor (GPU) | Immortalis-G720 MC12 |
| System on Chip (SOC) | MediaTek Dimensity 9300+ |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batterikapacitet | 10090 mAh |
Mål | |
| Dybde | 5.6 mm |
| Bredde | 285.4 mm |
| Vægt | 571.0 g |
| Højde | 185.4 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .