Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for AOC E2270SWDN er 703 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AOC E2270SWDN |
| Mærke | AOC |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | TN |
| Kontrast | 700 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 90.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Standard |
| Lanceringsår | 2021 |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 21.5 " |
| Energiklasse | E |
| Vertikal synsvinkel | 65.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar højde | Nej |
| Pixelstørrelse | 0.248 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 5.0 ms |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 200.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-01-18 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Nej |
| USB | Nej |
| Ethernet | Nej |
| DVI porte | 1 |
| VGA porte | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| HDMI | Nej |
| DVI | Ja |
| DisplayPort | Nej |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Buet skærm | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (1000t) | 16.0 kW/h |
| Strømforbrug (i drift) | 18 W |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Vægt med stativ | 2.7 kg |
| Bredde | 50.3 cm |
| Dybde med stativ | 4.8 cm |
| Højde med stativ | 31.1 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .