Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

PC-skærmen har en enorm størrelse på 55" og et panel af typen IPS/PLS.
Laveste pris for Samsung VH55R-R er 32.231 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Ligegyldigt om du er på udkig efter nyt hardware til dit hjemmekontor eller din gaming station, så kan den her skærm være noget for dig. Du bør aldrig gå på kompromis med kvalitet når det kommer til de her ting.
En skærms responstid og opdateringshastighed er meget vigtige egenskaber, når du sammenligner skærme. Så vi anbefaler, at du undersøger de egenskaber inden du køber ny skærm. Den her model har en opdateringshastighed på 63 Hz og det skulle være nok til at håndtere de fleste spil og film.
Hvis du er på jagt efter en større skærm, er du måske interesseret i den her model med en 55-tommer skærm. Den her skærms panel er af typen IPS/PLS. Den her type panel er ikke så almindelig i moderne skærme. Billedeformatet er 16:9 (Wide), som er det format de fleste skærme har.
Den her skærm er virkelig populær på vores side. Den laveste pris lige nu er 32231.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung VH55R-R |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Type | Standard |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Ja |
| Skærmstørrelse | 55.0 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Justerbar højde | Nej |
| Pixelstørrelse | 0.63 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 8.0 ms |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Opdateringshastighed | 63 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 700.0 cd/m2 |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Nej |
| Drejelig | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Buet skærm | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 1 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 200x200 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-11-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .