Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for LC-Power LC-M49-DFHD-144-CQ er 4.595 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Skærmen er et af de mest vigtige stykker hardware, når det kommer til at skabe et hjemmekontor eller sætte en gaming station sammen. Computerens ydeevne kan kompensere for det meste, men et dårligt billede er svært at leve med.
Hvis du leder efter en gaming skærm, så er egenskaber som responstid og opdateringshastighed vigtige. Den her model har en responstid på 6 ms, hvilket er højere end du vil have den, hvis du leder efter en skærm, der er god til gaming eller video streaming. Den her model har en opdateringshastighed på 144 Hz, hvilket passer til gameren, der leder efter optimal ydeevne.
Hvis du er på jagt efter en større skærm, er du måske interesseret i den her model med en 49-tommer skærm. Den her model har super wide billedeformat 32:9. Panelet er af typen VA, giver høj billedekvalitet, ofte på bekostning af en lidt længere responstid.
Der er meget godt at sige om det her produkt og hvis du sammenligner priserne her, vil du se at den laveste pris lige nu er på 4595.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LC-Power LC-M49-DFHD-144-CQ |
| Mærke | LC-Power |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | VA |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 3000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Standard |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Ja |
| Skærmstørrelse | 49.0 " |
| Energiklasse | F |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 6 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Responstid (Præcise værdi) | 6.0 ms |
| Skærmopløsning | 3840x1080 (UltraWide) |
| Opdateringshastighed | 144 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Billedforhold | 32:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skærmkrumning | 1800R |
| Buet skærm | Ja |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 3 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug HDR (1000t) | 70.0 kW/h |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (1000t) | 50.0 kW/h |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 75x75 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 16.0 cm |
| Bredde | 120.0 cm |
| Dybde med stativ | 24.0 cm |
| Højde uden stativ | 37.6 cm |
| Højde med stativ | 46.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .