Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette produkt har en størrelse på 27 tommer og et panel af typen IPS/PLS.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Eizo COLOREDGE CG2700X, SELF er 21.190 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Skærmen er et af de mest vigtige stykker hardware, når det kommer til at skabe et hjemmekontor eller sætte en gaming station sammen. Computerens ydeevne kan kompensere for det meste, men et dårligt billede er svært at leve med.
Når du skal sammenligne skærme er det blandt andet vigtigt at kigge på responstid og opdateringshastighed. Eizo COLOREDGE CG2700X, SELF har en responstid på 10+ ms. Det er ikke den bedste, og derfor er skærmen ikke god til at spille tunge computerspil. Opdateringshastigheden på den her model er 61 Hz, hvilket er et ret højt tal. En højere opdateringshastighed lader skærmen give et bedre billede.
Med 27" er den stor sammenlignet med andre skærme, men der findes også større modeller. Panelet er af typen IPS/PLS, en sjældent type panel i moderne skærme. Skærmens billedeformat er 16:9 (Wide), som som passer godt til dem, der kan lide at game og se film.
Den her skærm er virkelig populær på vores side og hvis du sammenligner priserne her, vil du se at den laveste pris lige nu er på 21190.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eizo COLOREDGE CG2700X, SELF |
| Mærke | Eizo |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 1450 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Professionel, Standard |
| Lanceringsår | 2022 |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 27.0 " |
| Energiklasse | G |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 10+ ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Pixelstørrelse | 0.155 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 13.0 ms |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K) |
| Opdateringshastighed | 61 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 500.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 10 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Buet skærm | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (i drift) | 34 W |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja, Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 4 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 8.6 cm |
| Vægt med stativ | 9.8 kg |
| Bredde | 63.8 cm |
| Dybde med stativ | 24.5 cm |
| Højde uden stativ | 39.0 cm |
| Højde med stativ | 41.6 cm |
| Vægt uden stativ | 6.8 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-20 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .