Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Computerskærmen har en størrelse på 27 tommer og et panel af typen IPS/PLS.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Eizo ColorEdge CS2740 er 11.228 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Ligegyldigt om du er på udkig efter nyt hardware til dit hjemmekontor eller din gaming station, så kan den her skærm være noget for dig. Du bør aldrig gå på kompromis med kvalitet når det kommer til de her ting.
En skærms responstid og opdateringshastighed er meget vigtige egenskaber, når du sammenligner skærme. Den her model har en responstid på 10+ ms, hvilket er højere end du vil have den, hvis du leder efter en skærm, der er god til gaming eller video streaming. Den her model har en opdateringshastighed på 61 Hz, hvilket er et ret højt tal. En høj opdateringshastighed lader skærmen yde bedre, når det handler om gaming for eksempel.
Med 26.9" er skærmen en i meget gennemsnitling størrelse og passer til de fleste. Den her skærm har det meget almindelige billedeformat 16:9 (Wide). Panelet er af typen IPS/PLS. Den her type panel er ikke så almindelig i moderne skærme.
Den her skærm er virkelig populær på vores side og hvis du sammenligner priserne her, vil du se at den laveste pris lige nu er på 11228.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eizo ColorEdge CS2740 |
| Mærke | Eizo |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Professionel |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 26.9 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 10+ ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Pixelstørrelse | 0.155 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 10.0 ms |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K) |
| Opdateringshastighed | 61 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 10 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Buet skærm | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 1.0 W |
| Strømforbrug (i drift) | 36 W |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 4 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Via USB-C, Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A, USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 7.5 cm |
| Vægt med stativ | 10.3 kg |
| Bredde | 63.8 cm |
| Dybde med stativ | 26.5 cm |
| Højde uden stativ | 37.8 cm |
| Højde med stativ | 55.9 cm |
| Vægt uden stativ | 6.7 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-08-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .