Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for HP E45c G5 er 7.253 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
Den her skærm kunne være lige det du har brug for til dit kontor-setup. Undervurder aldrig, hvor vigtigt det er med et ordentligt setup med skærm, keyboard, mus og alt det andet tilbehør, der kan forbedre ergonomien i dit hjemmekontor.
Med 44.5" er skærmen perfek til gaming og højtopløste programmer. Den her skærms panel er af typen VA, som giver optimal billedekvalitet. Billedeformatet er 32:9 (SuperWide), et bredere format end det mere almindelige wide-screen format.
En skærms responstid og opdateringshastighed er meget vigtige egenskaber, når du sammenligner skærme. Den her model har en opdateringshastighed på 165 Hz. Det er en rigtig god opdateringshastighed, som helt sikkert ikke vil skuffe dig. En responstid på 3 ms giver en god oplevelse uden hak.
Den her skærm er virkelig populær på vores side og hvis du sammenligner priserne her, vil du se at den laveste pris lige nu er på 7253.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP E45c G5 |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | VA |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 3000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Standard |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Ja |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 44.5 " |
| Energiklasse | G |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 3 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Pixelstørrelse | 0.21 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 3.0 ms |
| Skærmopløsning | 5120x1440 (UltraWide) |
| Opdateringshastighed | 165 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 400.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 32:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skærmkrumning | 1500R |
| Buet skærm | Ja |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-07 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| DisplayPort-Version | 1.4 |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 3 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Ja |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (1000t) | 38.0 kW/h |
| Strømforbrug (i drift) | 55 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 14.81 cm |
| Vægt med stativ | 14.6 kg |
| Bredde | 108.43 cm |
| Dybde med stativ | 30.7 cm |
| Højde uden stativ | 33.56 cm |
| Højde med stativ | 52.18 cm |
| Vægt uden stativ | 10.1 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .