Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Philips B Line 245B1 er 1.647 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Den her skærm kunne være lige det du har brug for til dit gaming-setup. Undervurder aldrig, hvor vigtigt det er med et ordentligt setup med skærm, keyboard, mus og alt det andet tilbehør, der kan forbedre ergonomien i din battle station.
Med 23.8-tommer får du en meget gennemsnitlig størrelse skærm og passer til de fleste. Den her skærms panel er af typen IPS/PLS. Den her type panel er ikke så almindelig i moderne skærme. Den her skærm billedeformat 16:9 (bred).
En skærms responstid og opdateringshastighed er meget vigtige egenskaber, når du sammenligner skærme. En 4 ms responstid er bedst til arbejdsprogrammer uden særlige grafiske krav. Opdateringshastigheden på den her model er 75 Hz og det skulle fungere godt til det meste, inklusiv gaming.
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 1647.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips B Line 245B1 |
| Mærke | Philips |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Gaming |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Ja |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 24.0 " |
| Energiklasse | E |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Justerbar højde | Nej |
| Pixelstørrelse | 0.2058 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 4.0 ms |
| Skærmopløsning | 2560x1440 |
| Opdateringshastighed | 75 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Buet skærm | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | TCO 8.0 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-08-26 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| DisplayPort-Version | 1.2 |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 4 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | 1 |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Ja |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.3 W |
| Strømforbrug (1000t) | 16.8 kW/h |
| Strømforbrug (i drift) | 16 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 5.1 cm |
| Vægt med stativ | 4.8 kg |
| Bredde | 54.0 cm |
| Dybde med stativ | 20.5 cm |
| Højde uden stativ | 32.3 cm |
| Højde med stativ | 50.1 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .