Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et af de grundlæggende trin i den daglige hudplejerutine er ansigtsrens. Den her ansigtsrens har en volumen på 300 ml.
Laveste pris for La Roche-Posay Thermal Spring Water 300ml er 104 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | La Roche-Posay Thermal Spring Water 300ml |
| Mærke | La Roche-Posay |
| Type | Ansigtsmists |
Mål | |
| Vægt | 145.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-03-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Uden parabener, Dermatologisk testet |
| Uparfumeret | Ja |
| Hudtype | Fedtet hud, Normal hud, Kombineret hud, Tør hud, Moden hud, Sensitiv hud |
| Forventet resultat | Anti-age, Beroligende, Blødgørende, Genfugtende |
| Emballagetype | Sprayflaske |
| Hudproblem | Rødme |
| Antal dele | 1 stk |
| Indhold | Antioxidanter |
| Volumen | 300.0 ml |
| Målgruppe | Børn, Voksen |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .