Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får fra Edifier en streaminghøjttaler, som er perfekt til dig, der ønsker at afspille musik nemt og lige til fra din tablet eller telefon. Modellen bruger Bluetooth, så du let k
Annonce
Laveste pris for Edifier R19BT er 329 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Det her er en højttaler, der passer godt til brug i hjemmet. Med R19BT har Edifier lavet en højttaler, der kan bruges i alle rum. Du skal ikke tænke på at oplade batterier. Bare sæt den i stikkontakten og så er du klar til at afspille musik. Takket være Bluetooth kan du kontrollere musik og lydniveauet med din telefon. Pludselig er det super nemt at få adgang til tonsvis af musik.
R19BT er en alt-i-en højtaler, der nok er bedst til mindre rum, men også kan spille fint i større rum. Den har en indbygget forstærker, så glem alt om klodsede lydsystemer. Det har aldrig været nemmere at få adgang til musik eller podcast. Forbind højtaleren med Bluetooth til din telefon og start streamingen.
Alt i alt er R19BT en højtaler med gode funktioner. R19BT koster 329.00 kr. og er en af de mest populære streaming højtalere på PriceRunner. Prisen er lavere end gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Edifier R19BT |
| Mærke | Edifier |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 80.0 Hz |
| Watt (RMS) | 4.0 W |
| Frekvensområde (maks) | 19000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Trådløst | |
| Chromecast til musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .