Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her bluetoothhøjtaler gør det let at afspille musik fra din telefon. Den trådløse kommunikation sker via Bluetooth for nem tilslutning med andre enheder.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Creative Muvo Go er 599 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med Muvo Go har Creative lavet en transportabel højtaler. Den er perfekt til alt lige fra havefest til fest i stuen. Den her model er transportabel, så du skal bare fobinde din musikkilde.
Med Muvo Go får du en transportabel højtaler, som du nemt kan tage med dig på tur. Du sætter den bare, hvor som helst, når du når din destination. Muvo Go har Bluetooth. Dermed kan du nemt forbinde din device og give andgang til alt det musik du har på den. En meget nem måde at streame musik og podcasts hvor end du er.
Som du kan læse er Muvo Go en højtaler med mange gode funktioner. Den her er en højt placeret bluetoothhøjtaler, når vi taler om popularitet på PriceRunner for øjeblikket og Muvo Go koster 599.00 kr. Prisen er under gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Creative Muvo Go |
| Mærke | Creative |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Blå, Grøn, Sort |
| IP-klasse | IPX7 |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 60.0 Hz |
| Watt (RMS) | 20.0 W |
| Watt (maks peak) | 40.0 W |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Funktioner | Vandtæt:, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiske knapper | Skift sang, Volumen, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-12-22 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth codec | SBC |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Elnet, Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 18.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 0.57 kg |
| Højde | 6.1 cm |
| Dybde | 7.3 cm |
| Bredde | 20.4 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .