Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

15.6", 512 GB SSD
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for ASUS ZenBook 15 UX534FT-A8145T er 10.170 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS ZenBook 15 UX534FT-A8145T |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Serie | ASUS ZenBook |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Styresystem | Windows |
Kamera | |
| Webcam | Ja |
Trådløst | |
| SIM-kortslot | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-05 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Tilslutninger | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack |
| Antal USB-A | 1 stk |
| Antal USB-C | 2 stk |
Lagring | |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Optisk drev | Ingen |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .