Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

16" Intel Core Ultra 9, 2.7 GHz, 64 GB RAM, 1 TB SSD
Annonce
Laveste pris for ASUS ROG Strix 16 G635LX U9-285H er 37.966 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS ROG Strix 16 G635LX U9-285H |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Serie | ASUS ROG |
| Lanceringsår | 2025 |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Skærmstørrelse | 16.0 " |
| Numpad | Nej |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Home |
Billede | |
| Billedforhold | 16:10 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 1080p (Full HD) |
| Webcam | Ja |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB-version | USB 3.2 Gen 2 |
| Antal USB-A | 3 stk |
| Antal USB-C | 2 stk |
Display | |
| Opdateringshastighed | 240Hz |
| Skærmtype | IPS |
| Skærmopløsning | 2560x1600 |
| Touchscreen | Nej |
| Overfladebehandling | Mat |
Hukommelse | |
| RAM | 64 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Optisk drev | Ingen |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| SIM-kortslot | Nej |
Processor | |
| Processormodel | 285H |
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| Processorhastighed | 2.7 GHz |
| Processormodel | 285H |
| Processorkerner | 16 |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 5090 |
| Dedikeret grafikkort | Ja |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Højde | 2.28 cm |
| Dybde | 26.8 cm |
| Bredde | 35.4 cm |
| Vægt | 2.85 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-04-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .