Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for HP EliteBook 8 G1i 16 Inch Notebook Next Gen AI PC Copilot PC er 15.981 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP EliteBook 8 G1i 16 Inch Notebook Next Gen AI PC Copilot PC |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Serie | HP EliteBook |
| Lanceringsår | 2024, 2026 |
| Farve | Aluminium, Sølv |
| Skærmstørrelse | 16.0 " |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Pro |
| Sprog | Dansk, Finsk, Nordisk, Svensk |
Kamera | |
| Webcam | Ja |
Egenskaber | |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium |
Display | |
| Skærmtype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920x1200 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2026-04-17 |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Hukommelsestype | LPDDR5X |
Lagring | |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelseskorttype | SD |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 512 GB |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | Arc 130V |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Processor | |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Processorhastighed | 4.8 GHz |
| Processormodel | 258V |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .