Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Få mere lagerplads med denne interne harddisk, der har plads til 2.400 GB. Diskens formfaktor er 2.5". Den består af magnetiske diske og er god til store mængder data.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for HP R0Q57A 2.4TB er 7.571 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
I denne tid, hvor vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny HDD harddisk måske lige det du mangler til at organisere dine billeder og videoer. Den her model er en konventionel harddisk bygget med roterende magnetiske diske. Rotationshastigheden på netop denne model er 10000 rpm. Kort sagt, hvis rotationshastigheden er højere, så er harddisken mere effektiv.
Denne harddisk kan bruges til at udvide eller opgradere din eksisterende lagerenhed. Du kan opbevare op til 2.400 og rotationshastigheden er 10000 rpm.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 7571.48 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP R0Q57A 2.4TB |
| Mærke | HP |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2400 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 10000 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | SAS, SAS 12Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .