Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for SanDisk Professional G-Drive SSD 1TB er 2.126 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Hvis det interne lager på din computer er ved at løbe tør, så er en ekstern SSD harddisk en perfekt mulighed for at udvide lagerpladsen. Den her model har et SSD (solid state-drev) for den højest mulige ydeevne.
SanDisk giver dig en bærbar SSD. Da den ikke har nogen bevægelige dele, er den meget mindre følsom over for stød og vibrationer. Du kan opbevare op til 1.000 og den bruger en USB-C forbindelse.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 2126.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SanDisk Professional G-Drive SSD 1TB |
| Mærke | SanDisk |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 1000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-C |
| Type | SSD Harddiske |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Ekstern |
| Dataoverførlselshastighed | 1050.0 MB/s |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 90.7 g |
| Bredde | 112.0 mm |
| Højde | 17.0 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .