Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med


Annonce
Laveste pris for Maxi-Cosi Emerald 360 S i-size Tonal Black inkl. base er 2.595 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Selvom en sikkerhedssele giver en vis beskyttelse, matcher det ikke, hvad en barnestol gør. Det kan dog være svært at vide, hvilken model der passer bedst til dit barn og din bil, så sørg for at undersøge det inden du køber.
Montering af sædet på en Isofix-base har flere fordele. For det første er det hurtigt og nemt at gøre, og det er også mere sikkert end at montere det med en sikkerhedssele. Selve autostolen vejer 12,7 kg. Den er derfor ret tung at slæbe rundt på, når du skal flytte sædet. Men husk, at det er sædet, der holder dit barn sikkert i bilen. Derfor kan også være en fordel, at det er robust og tungt.
Der er mange gode ting at sige om denne model. Den laveste pris lige nu er 2595.00 kr., men sørg for at sammenligne mellem forskellige forhandlere for at finde det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Længde barn (max) | 150 cm |
| Retning | Bagudvendt, Fremadvendt |
| Sikkerhedscertificering | i-Size, UN R129 |
| Farve | Sort |
| Længde barn (min) | 16 " |
| Længde barn (min) | 40 cm |
| Brugervægt (maks) | 36.0 kg |
| Fastgørelsessystem | Isofix |
| Egenskaber | Inklusive bundbeslag, Side Impact Protection (ASIP), Spædbarnsindlæg inkluderet, Vaskbart betræk, Justerbar nakkestøtte, Roterbar |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .