Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vandbeholderen kan rumme 1,40 liter. Maskiner som denne er tit mere kompakte end indbygningsmodeller, og bryggetrykket er velegnet til at lave god espresso.


Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for De'Longhi Autentica ETAM 29.510.B er 2.699 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Udbudet af kaffemaskiner er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. DeLonghi Autentica ETAM 29.510 er en kaffemaskine med indbygget drypbakke.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. Maskinens bryggetryk ligger på 15 bar, hvilket er tilstrækkeligt for at få en god kop kaffe.
Bryggekapaciteten er på to kopper og passer derfor perfekt i det mindre hjem. Visse typer kaffedrikke indeholder skummet mælk, og den her kaffemaskine kan skumme mælk for dig.
Hvis du prissammenligner den her kaffemaskine på PriceRunner ser du at den laveste pris nu er 2699.00 kr. Det er også en af de mest populære kaffemaskiner. Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.60 af 5 og alle funktionerne gør den til et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | De'Longhi Autentica ETAM 29.510.B |
| Mærke | De'Longhi |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Plast |
Strømkilde | |
| Effekt | 1450 W |
Mål | |
| Vægt | 9.1 kg |
| Højde | 34.0 cm |
| Bredde | 19.5 cm |
| Dybde | 47.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-09-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Drypstop, Display, Termoblok, Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning, Automatisk rengøring, Kalkindikator, Programmerbar, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.4 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Ledningslængde | 100.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .