Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her er et godt valg for dem, der foretrækker espresso. Det er ikke en indbygningsmaskine, så den må få en plads på bordet, og hvis du er til friskmalet espresso, så klarer mask
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 2.143 kr. lavere end gennemsnittet.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Miele CM 5410 Silence er 6.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Udbudet af kaffemaskiner er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. Miele CM 5410 Silence er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. For at undgå at det drypper fra kaffemaskinen er den udstyret med en drypbakke. Den er nem at tage af og vaske efter behov.
Det her er en klassisk kaffemaskine, som du kan stille, hvor du vil i køkkenet. Praktisk nok har den her kaffemaskine en indbygget mælkeskummer, så du kan lave latte eller cappucino for eksempel.
Lige nu er det her en rigtig populær kaffemaskine på PriceRunner og i dag kan den fås til en pris fra 6999.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Miele CM 5410 Silence |
| Mærke | Miele |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
| Effekt | 1500 W |
Mål | |
| Vægt | 9.5 kg |
| Højde | 36.0 cm |
| Bredde | 24.1 cm |
| Dybde | 46.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-11-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Egenskaber | Display, Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk rengøring, Programmerbar, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.3 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Ledningslængde | 120.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .