Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette er en fin maskine til den lille husstand. En kaffebrygger er næsten standardudstyr i ethvert dansk hjem, og hvis du bedst kan lide din espresso friskmalet, kan det være en id
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for KitchenAid 5KES6503EBK er 3.500 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Leder du efter en ny kaffemaskine? Udbudet af kaffemaskiner er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. KitchenAid 5KES6503EBK er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Hvis du ikke er interesseret i at have kaffemaskinen stående fremme på køkkenbordet hele tiden, så kan du uden problemer stille den i et køkkenskab, når du ikke bruger den. Vandtanken i den her maskine rummer 1,40 liter vand.
Til små hjem eller dig, der ikke drikker meget kaffe, kan det være smart bare at kunne brygge en enkelt kop espresso når du har lyst, i stedet for at brygge en hel kande filterkaffe. Efter at du har lavet kaffe skal du ikke bekymre dig om du huskede at slukke maskinen eller ej, da den har slukker automatisk.
Du kan prissammenligne den her kaffemaskine på PriceRunner og i dag er den laveste pris 3499.95 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | KitchenAid 5KES6503EBK |
| Mærke | KitchenAid |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1470 W |
Mål | |
| Vægt | 5.3 kg |
| Dybde | 29.0 cm |
| Højde | 33.0 cm |
| Bredde | 16.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning, Varmtvandsfunktion, Timer |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Cast iron black |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.4 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Ledningslængde | 99.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .