Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Til en mindre mængde kaffe kan den her kaffebrygger være fin. Det er ikke en indbygningsmaskine, så den må eventuelt stå fremme på bordet. Den har et godt bryggetryk på 15 bar.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Krups Intuition Preference+ er 5.886 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Alle fortjener en rigtig god kop kaffe. Udbudet af kaffemaskiner er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. Intuition Preference+ er en kaffemaskine med en vandtank, som kan rumme tre liter vand.
Hvis du ikke er interesseret i at have kaffemaskinen stående fremme på køkkenbordet hele tiden, så kan du uden problemer stille den i et køkkenskab, når du ikke bruger den. Vandtanken i den her maskine rummer 3,00 liter vand.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. Maskinens bryggetryk ligger på 15 bar, hvilket er tilstrækkeligt for at få en god kop kaffe.
Hvis du prissammenligner den her kaffemaskine på PriceRunner ser du at den laveste pris nu er 5886.00 kr. Det er også en af de mest populære kaffemaskiner. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Krups Intuition Preference+ |
| Mærke | Krups |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Plast, Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1450 W |
Mål | |
| Vægt | 8.2 kg |
| Højde | 36.5 cm |
| Bredde | 24.0 cm |
| Dybde | 40.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk rengøring, Programmerbar, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Sølv |
| Producent farve | Silver/Gray |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 3.0 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .