Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Kapsel kaffemaskine, med Mælkeskummer, Drypbakke, Aftagelig vandbeholder, Kapacitet: 2 L, Ledningslængde: 80 cm, Farve: Sølv


Laveste pris for Nespresso maskine Vertuo Creatista er 5.399 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nespresso maskine Vertuo Creatista |
| Mærke | Nespresso |
| Type | Kapsel kaffemaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Mål | |
| Vægt | 7.0 kg |
| Højde | 32.2 cm |
| Bredde | 24.5 cm |
| Dybde | 41.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Funktioner | Automatisk slukning, Tilhørende mobilapp, Indbygget Wi-Fi |
| Farve | Sølv |
| Producent farve | Aluminum |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 2.0 L |
| Kapacitet (mælkekande) | 0.5 L |
| Ledningslængde | 80.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .