Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Til et par kopper kan denne maskine være fin. Det er ikke en indbygningsmaskine, så den må få en plads på bordet, og modellen er uden tilbehør såsom en kaffekværn.
Annonce
Laveste pris for Gaggia Classic E24 Blue er 3.618 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Har du besluttet at unde dig selv en ny kaffemaskine? Ligemeget om du foretrækker pour over kaffebrygger, perkolator eller espressomaskine så findes der mange modeller at vælge imellem. Classic E24 Blue er en kaffemaskine med indbygget drypbakke.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. For at lave mange forskellige kaffedrikke er det essentielt også at have en mælkeskummer.
Hvis du ikke er interesseret i at have kaffemaskinen stående fremme på køkkenbordet hele tiden, så kan du uden problemer stille den i et køkkenskab, når du ikke bruger den. Den her kaffemaskine, er ikke med indbygget kaffekværn, så hvis du vil have friskmalet kaffe, er det en god idé også at købe en kaffekværn.
I kategorien kaffemaskiner er det her lige nu rigtig populær kaffemaskine på PriceRunner og i dag er den laveste pris 3618.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gaggia Classic E24 Blue |
| Mærke | Gaggia |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
| Effekt | 1300 W |
Mål | |
| Vægt | 7.3 kg |
| Højde | 38.0 cm |
| Bredde | 23.0 cm |
| Dybde | 24.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Blå |
| Producent farve | Blue |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 2.1 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Materialer | Rustfrit stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .