Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Espresso Machine,with Milk Frother, Drip Tray, Removable Watertank, Display, Thermal Blocks, 1350W, Capacity: 1.2 L, Capacity (cups): 2 Cups, Reusable Filter, Colour: Stainless Steel
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Cecotec Cafelizzia 790 Pro Steel er 709 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Cecotec Cafelizzia 790 Pro Steel |
| Mærke | Cecotec |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
| Effekt | 1350 W |
Mål | |
| Vægt | 3.9 kg |
| Højde | 35.5 cm |
| Bredde | 20.0 cm |
| Dybde | 38.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-10-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 20.0 bar |
| Egenskaber | Display, Termoblok, Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Rustfri stål |
| Producent farve | Steel |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.2 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .