Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En fin maskine når du skal brygge espresso til dig selv. Intet køkkenbord er komplet uden en kaffebrygger. Modellen er uden tilbehør såsom en kaffekværn.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Gastronoma EM-1350 er 1.199 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Alle fortjener en rigtig god kop kaffe. I dag findes der mange forskellige måder at brygge kaffe på. for eksempel kan man lave espresso, pour over eller cold brew. Gastronoma EM-1350 er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. Maskinens bryggetryk ligger på 15 bar, hvilket er tilstrækkeligt for at få en god kop kaffe.
Det her er en klassisk fristående model, som passer perfekt på køkkenbordet. Praktisk nok har den her kaffemaskine en indbygget mælkeskummer, så du kan lave latte eller cappucino for eksempel.
I kategorien kaffemaskiner er det her i øjeblikket rigtig populær kaffemaskine på PriceRunner og i dag er den laveste pris 1199.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien kaffemaskiner, hvilket gør den her model til et godt køb!
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gastronoma EM-1350 |
| Mærke | Gastronoma |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium, Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1350 W |
Mål | |
| Vægt | 4.0 kg |
| Højde | 30.4 cm |
| Bredde | 40.0 cm |
| Dybde | 25.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-04-24 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke, Aftagelig vandbeholder |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Farve | Rustfri stål |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.1 L |
| Kapacitet (kopper) | 10 Kopper |
| Ledningslængde | 80.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .