Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony HT-S40R er 1.990 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sony HT-S40R er et hjemmebiografsystem med højtalere, der giver en kraftfuld filmoplevelse. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Sony HT-S40R håndterer Dolby Digital, som er det lydformat, som både Viaplay og HBO bruger.
Som du kan se, er der mange gode ting at sige om Sony Sony HT-S40R. Du kan sammenligne priser for det her hjemmebiografsystem her på PriceRunner og lige nu er den laveste pris 1990.00 kr. Den har et højt gennemsnit i andmeldeserne med 4,4 ud af 5 og med alle de smarte egenskaber er det et godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony HT-S40R |
| Mærke | Sony |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Ja |
| Tilslutning til subwoofer | Kabeltilslutning |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Egenskaber | |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC |
| Fjernbetjening | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, USB-A, Optisk S/PDIF |
| Udgange | HDMI, Højttalerterminaler |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
Element mængde & størrelse | |
| Antal elementer på soundbar | 3 |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | LPCM, Dolby Digital |
| Kanalseparation | 5,1 |
Relateret | |
| Certificering | CEC-kompatibel |
Forbrug | |
|---|---|
| Energiforbrug (drift) | 75.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Trådløst | |
| Bluetooth codec | SBC |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Mål | |
| Vægt (subwoofer) | 7.8 kg |
| Bredde (soundbar) | 90.0 cm |
| Højde (soundbar) | 5.2 cm |
| Dybde (subwoofer) | 36.6 cm |
| Vægt (soundbar) | 2.0 kg |
| Højde (subwoofer) | 38.7 cm |
| Bredde (subwoofer) | 19.2 cm |
| Dybde (soundbar) | 7.45 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .