Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Se din yndlings film og få en god lydoplevelse med det her hjemmebiografsystem. Hjemmebiografsystemet forstærker din lydoplevelse og gør filmen mere levende. Den dybe bas lyd komme
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for LG S75Q er 4.499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
LG S75Q er et hjemmebiografsystem med højtalere, der giver en kraftfuld filmoplevelse. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Den her hjemmebiograf understøtter Dolby Digital, som er det lydformat, der bruges af både Netflix og HBO.
Alt i alt er LG S75Q fra LG et godt produkt med gode egenskaber. Hvis du sammenligner priser på det her hjemmebiografsystem på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris lige nu er 4499.00 kr. Prisen er under gennemsnittet i den her kategori, hvilket gør den her model til at godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG S75Q |
| Mærke | LG |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Ja |
| Tilslutning til subwoofer | Trådløs |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Egenskaber | |
| Automatisk lydkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC, eARC |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| DSP | Nej |
| Fjernbetjening | Ja |
| App-styring | Ja |
Tilslutninger | |
| HDMI Pass-Through | Ja |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 stk |
| Tilslutninger | Optisk S/PDIF, HDMI |
| Udgange | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
| HDMI-version | 2.1 |
| HDCP-version | 2,2 |
Relateret | |
| Certificering | CEC-kompatibel |
Watt | |
|---|---|
| Total watt (soundbar) | 380.0 W |
| Watt (subwoofer) | 220 W |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth codec | SBC, AAC |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 71.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, LPCM, DTS-HD High Resolution, Dolby TrueHD, DTS digital surround, Dolby Digital Plus, DTS:X, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital |
| Kanalseparation | 3.1.2 |
Mål | |
| Vægt (subwoofer) | 5.806 kg |
| Bredde (soundbar) | 89.154 cm |
| Højde (soundbar) | 6.35 cm |
| Dybde (subwoofer) | 28.95 cm |
| Vægt (soundbar) | 8.4 kg |
| Højde (subwoofer) | 39.37 cm |
| Bredde (subwoofer) | 18.03 cm |
| Dybde (soundbar) | 11.93 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-07-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .