Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for LG S90TR er 7.319 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG S90TR |
| Mærke | LG |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Ja |
| Tilslutning til subwoofer | Trådløs |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Videoformater | 2160p (4K Ultra HD) |
| 3D | Nej |
Egenskaber | |
| Automatisk lydkalibrering | Ja |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC, eARC |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| DSP | Nej |
| Fjernbetjening | Ja |
| App-styring | Ja |
Tilslutninger | |
| HDMI Pass-Through | Ja |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 stk |
| Tilslutninger | USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| Udgange | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
| HDCP-version | 2,3 |
Element mængde & størrelse | |
|---|---|
| Antal elementer på soundbar | 13 |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, LPCM, DTS-HD High Resolution, Dolby TrueHD, DTS digital surround, Dolby Digital Plus, DTS:X, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital |
| Kanalseparation | 7.1.3 |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs | AirPlay 2 |
| WI-FI | Ja |
| App-kompatibilitet | Tidal, Chromecast til musik, AirPlay 2, Spotify Connect |
Mål | |
| Vægt (subwoofer) | 10.0 kg |
| Bredde (soundbar) | 125.0 cm |
| Højde (soundbar) | 6.4 cm |
| Dybde (subwoofer) | 40.4 cm |
| Vægt (soundbar) | 5.7 kg |
| Højde (subwoofer) | 40.6 cm |
| Bredde (subwoofer) | 20.1 cm |
| Dybde (soundbar) | 13.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-11-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .