Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner har en indbygget mikrofon til håndfri samtaler. Høretelefonerne er udstyret med praktisk, trådløs teknologi.
Prøv fleksible betalinger med


Annonce
Annonce
Laveste pris for Soundcore Space One Pro er 1.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Det her produkt er perfekt til dine musik- og podcastbehov. De tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og lev dig ind i en verden af den næste lydbog på din liste.
Ledningen er 1.2 meter lang, hvilket burde være nok til dine hverdagsbehov. Ligger telefonen i rummet ved siden af? Det burde ikke være et problem, eftersom rækkevidden på 15 meter lader dig gå lidt rundt.
Du kan gå flere dage uden, at du behøver at oplade det her høretelefonerne, da batteriet rækker i fantatiske 60 timer. Du kommer til at tænke over, hvornår det egentlig sidst blev opladt. Med bluetooth kan du tilslutte høretelefonerne til din enhed trådløst og du behøver aldrig mere at bekymre dig om ledninger.
Det her er et produkt hvis billigste pris lige nu er 1499.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et alsidigt og brugbart produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Soundcore Space One Pro |
| Mærke | Soundcore |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Jet Black |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
Strømforsyning | |
| Batteritid med støjreduktion | 40.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 60.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 286.2 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-09 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Ja |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Ja |
| Knapper & Kontrol | Play/Pause, Volumen |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth codec | LDAC |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .