Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner er af typen in-ear. De er udstyret med et kabel, så det er let som en leg at tilslutte din enhed.
Annonce
Annonce
Laveste pris for jLAB Jbuds Pro Signature er 88 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Det her produkt lavet af jLAB er perfekt til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,2 meter og har en indbygget mikrofon, der understøtter telefonsamtaler når du er på farten. Tag høretelefonerne på og flyv ind i en verden af musikalske underværker!
Ledningen er 1.2 meter lang, hvilket burde være mere end tilstrækkeligt til dine hverdagsbehov. Høretelefonerne vejer kun 11 gram, så det er så det er ikke det, der vejer i tasken.
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder sikkert i øret og den kompakte størrelse gør, at de er praktiske at have med sig. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare koble stikket i din enhed og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også meget god lydkvalitet.
Det her er et produkt som for øjeblikket har den laveste pris fra 88.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og brugbart produkt. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | jLAB Jbuds Pro Signature |
| Mærke | jLAB |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Hvid, Grøn, Pink, Rød, Lilla, Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 10.0 mm |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Mål | |
| Vægt | 11.0 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-05-28 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Støjreduktion | Passiv støjreduktion |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .