Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner giver god lyd, da øreproppen sidder inde i øret. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner opfylde dine krav.
Laveste pris for Vivanco Solidsound er 155 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
De her høretelefoner fra Vivanco er perfekt til både musik og podcasts. Det har en 1,2 meter lang ledning og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
Ledningen er 1.2 meter lang, hvilket burde række til dine hverdagsbehov. Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder sikkert i øret og den kompakte størrelse gør, at de er enkle at have med sig. At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare putte stikket i din telefon og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også meget god lydkvalitet.
Det her er et produkt hvis laveste pris lige nu er 155.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Vivanco Solidsound |
| Mærke | Vivanco |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Gamer Headset | Nej |
| Høretelefontype | In-Ear |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Lilla, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 105.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Mål | |
| Kabellængde | 1.2 m |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Volumen |
| Trådløs | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
Trådløst | |
| Multipoint | Nej |
| Bluetooth | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-06-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .