Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Disse høretelefoner har et funktionelt in-ear-design. Med sine dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner formentlig indfri dine krav.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Maxlife MXEP-01 er 14 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Det her produkt lavet af Maxlife er velegnede til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,0 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og nyd den næste store musikoplevelse.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik er meget let. Du skal bare sætte stikket i din device og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også udmærket lydkvalitet. In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er enkle at have med sig.
En 1.0 meter lang ledning burde være tilstrækkeligt til, at nå høretelefonsudtaget i din computer, eller din telefon kan nå at ligge i lommen.
Det her er et produkt som lige nu har den laveste pris fra 14.00 kr. Høretelefonerne er med sine funktioner et fleksibelt og funktionelt produkt. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Maxlife MXEP-01 |
| Mærke | Maxlife |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 100.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Mål | |
| Kabellængde | 1.0 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-27 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .