Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Høretelefon-forstærkeren fra Silverstone giver dine høretelefoner muligheden for at lyde endnu bedre. Modellen tilsluttes med RCA-kabler for en klassisk stereo-tilslutning.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Annonce
Laveste pris for Silverstone EB03 er 615 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Den her hovedtelefonforstærker er hjertet i dit setup og giver kraft og liv til dine højttalere. Du tilslutter nemt en lydkilde til RCA-porten. Dette er den mest almindelige form for tilslutning i stereoanlæg.
Et lydanlæg med en god hovedtelefonforstærker skal ikke undervurderes, for den påvirker lyden mere, end man skulle tro. Du kan tilslutte en CD- eller medieafspiller til RCA-porten på bagsiden. Denne enhed kommer kun i én farve. Men hvad betyder det, når den farve er sølv?
Prisen på denne model er under gennemsnittet for kategorien, så hvis den har de funktioner, du leder efter, kan det være et godt køb. Du kan sammenligne priser på dette produkt her på PriceRunner og i øjeblikket er den laveste pris 615.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silverstone EB03 |
| Mærke | Silverstone |
Type | |
| Rørforstærker | Nej |
| Bærbar | Nej |
| Forstærkertype | Hovedtelefonforstærker |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sølv |
Billede | |
| Opskalering af billede | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-A, 3.5 mm Jack, RCA (Line) |
| Antal RCA (Line) | 1 stk |
| Antal 6.3 mm Jack Out | 1 stk |
| Udgange | 6.3 mm Jack |
Display | |
| Display | Nej, Ja |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Multizone | Nej |
| Fjernbetjening | Nej |
| Automatisk højttalerkalibrering | Nej |
| Indbygget DAC | Nej |
| Kan brokobles | Nej |
| App-styring | Nej |
| DSP | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| ARC | Nej |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Højde | 5.5 cm |
| Dybde | 15.6 cm |
| Bredde | 15.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-12-22 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .