Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ovenlysvindue, Udadgående, Bredde 55 cm, Højde 98 cm
Prøv fleksible betalinger med
BAUFIX
VELUX EDW 2000 CK04 55x98 udvendig inddækningspakke med BDX til bølgeformede tagmaterialer op til 120 mm
Annonce
Annonce
Laveste pris for Velux CK04 EDW 2000 Aluminium Ovenlysvindue 55x98cm er 1.060 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Velux CK04 EDW 2000 Aluminium Ovenlysvindue 55x98cm |
| Mærke | Velux |
| Type | Ovenlysvinduer |
Mål | |
| Højde | 98.0 cm |
| Mål | 55x98cm |
| Bredde | 55.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-07-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Beslag | Skjult beslag |
| Materiale | Aluminium |
| Antal vinduer | 2-fag |
| Eldrevet | Nej |
| Glastype | Hærdet glas |
| Åbning | Udadgående |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .