Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vendevindue, Indadgående, Udadgående, Vippevindue, Bredde 78 cm, Højde 98 cm
Prøv fleksible betalinger med
BAUFIX
VELUX GLU 0061 MK04 78x98 pakke INTEGRA elektrisk, 3-lags standard lavenergi rude, vippevindue, hvid polyuretan
Annonce
Annonce
Laveste pris for Velux MK04 GGU 006821 PVC-U Vendevindue Vindue med 3-lags glas 78x98cm er 6.380 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Velux MK04 GGU 006821 PVC-U Vendevindue Vindue med 3-lags glas 78x98cm |
| Mærke | Velux |
| Type | Vendevinduer |
Mål | |
| Højde | 98.0 cm |
| Mål | 78x98cm |
| Bredde | 78.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-05-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Materiale | PVC-U |
| Antal vinduer | 1-fag |
| Hængselside | Vippevindue |
| Eldrevet | Ja |
| Støjreduktion | 35 dB |
| Glastype | Low-E Glass |
| Åbning | Udadgående, Indadgående |
| U-værdi | 1.1 |
| Antal glas | Vindue med 3-lags glas |
| Farve | Hvid, Grå |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .