Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ovenlysvindue, Vippevindue, Bredde 78 cm, Højde 118 cm, Karmdybde 10 cm
Prøv fleksible betalinger med
BAUFIX
VELUX GGL 2066 MK06 78x118 3-lags super lavenergi rude, vippevindue i hvidmalet fyrretræ
Annonce
Laveste pris for Velux GGL 2066 MK06 Aluminium, Træ Ovenlysvindue Vindue med 3-lags glas 78x118cm er 4.875 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Velux GGL 2066 MK06 Aluminium, Træ Ovenlysvindue Vindue med 3-lags glas 78x118cm |
| Mærke | Velux |
| Type | Ovenlysvinduer |
Mål | |
| Karmdybde | 10.0 cm |
| Højde | 118.0 cm |
| Mål | 78x118cm |
| Bredde | 78.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-04-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Materiale | Aluminium, Træ |
| Antal vinduer | 1-fag |
| Hængselside | Vippevindue |
| U-værdi | 1.0 |
| Antal glas | Vindue med 3-lags glas |
| Farve | Hvid, Grå |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .