Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ovenlysvindue, Vippevindue, Bredde 55 cm, Højde 98 cm
Prøv fleksible betalinger med
Wood Online
Velux Tophængt Ovenlysvindue Hvid Polyerutan - 3-lags lavenergirude - Velux
Annonce
Laveste pris for Velux GPU 0068 CK04 Træ, Aluminium Ovenlysvindue Vindue med 3-lags glas 55x98cm er 4.959 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Velux GPU 0068 CK04 Træ, Aluminium Ovenlysvindue Vindue med 3-lags glas 55x98cm |
| Mærke | Velux |
| Type | Ovenlysvinduer |
Mål | |
| Højde | 98.0 cm |
| Mål | 55x98cm |
| Bredde | 55.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-03-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Materiale | Aluminium, Træ |
| Antal vinduer | 1-fag |
| Hængselside | Vippevindue |
| U-værdi | 1.1 |
| Antal glas | Vindue med 3-lags glas |
| Farve | Hvid |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .