Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Så er det tid til at grille - på med maden! Den her gasgrill er god til større grillaftener med gæster, da den har et grillområde, der er stort nok til 8 personer eller deromkring.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Broil King Regal 520 er 19.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Synes du, at det skal være nemt og lige til at grille? Så er en gasgrill det perfekte valg for dig. Grillen er klar på få minutter, og det er samtidig nemt at skrue op og ned for varmen.
Er du glad for at invitere venner og familie over til grillaften? Så er den her grill måske en for dig. Den her gasgrill er stor nok til at grille til 8 personer eller mere, med et grillområde, der er 81 cm bredt og 44 cm dybt.
Broil King Regal 520 fra Broil King er en grillvogn, hvilket betyder, at du nemt kan flytte grillen væk, når du er færdig med at bruge den. Det er smart, hvis du ikke griller hele året, og har brug for at stille grillen væk om vinteren. Gasgrillen har 5 brændere, hvilket er ideel til dig, der godt kan lide at have en lidt større grill.
Hvis du prissammenligner den her gasgrill på PriceRunner ser du at den laveste pris nu er 19999.00 kr. Det er også en af de mest populære gasgrill. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her gasgrill til et premiumprodukt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Broil King Regal 520 |
| Mærke | Broil King |
| Type | Gasgrill |
Mål | |
| Bredde grilloverflade | 81.0 cm |
| Dybde grilloverflade | 44.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Type | Grillvogn |
| Farve | Rustfri stål |
| Funktioner | Hjul, Låg, Sidebord, Skab/skuffer, Termometer |
| Type brænder | Bundbrænder |
| Hovedbrændereffekt | 16.1 kW |
| Gasregulator | Inkl. |
| Materiale grilloverflade | Støbejern |
| Materiale bærende konstruktion | Stål |
| Antal hovedbrændere | 5 stk |
| Låg | Lukket låg |
| Sidebord | Sammenklappelig |
| Samlet effekt (gas) | 16.1 kW |
| Type tænding | Elektrisk tænding |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .