Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

30 Liter Opsamler, Areal 249 m², Sammenklappeligt håndtag, Klippebredde (maks) 33 cm
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Ryobi 18V One Ry18lmx33a-0 Batteridrevet plæneklipper er 1.499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ryobi 18V One Ry18lmx33a-0 Batteridrevet plæneklipper |
| Mærke | Ryobi |
| Type | Batteridrevne plæneklippere |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batteri inkluderet | Nej |
| Antal batterier & Kapacitet | Solo |
| Spænding | 18.0 V |
Mål | |
| Højde | 33.0 cm |
| Vægt | 9.3 kg |
| Bredde | 37.0 cm |
| Dybde | 66.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-12-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Klippehøjde (maks) | 90.0 mm |
| Lydniveau | 91 dB |
| Antal højdeindstillinger | 7 |
| Klippebredde (maks) | 33.0 cm |
| Egenskaber | Sammenklappeligt håndtag |
| Bioklip | Uden |
| Klippehøjde (min) | 25.0 mm |
| Opsamlerstørrelse | 30.0 L |
| Klippebredde (min) | 33.0 cm |
| Opsamler | Med opsamling |
| Klippeareal | 249.0 m² |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .